Bize İyi Gelecek

Bize İyi Gelecek

Bize İyi Gelecek

İbrahim Etem – Menarini’nin İyi Yaşam Programı “Bize İyi Gelecek” Başlıyor

“İnsan için değer” üretme vizyonuyla 100 yılı aşkın süredir hizmet veren İbrahim Etem – Menarini, çalışanlarına ve onların ailelerine destek olmak amacıyla “İyi Gelecek” iyi yaşam programını hayata geçiriyor. Yeni platformla birlikte çalışanlar ve aileleri dengeli beslenmeden finansal okur yazarlığa kadar birçok farklı konuda destek alabilecek.

Türkiye’nin ilk ve en köklü ilaç firmalarından İbrahim Etem – Menarini, insana, yaşama ve geleceğe değer katma vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

Bize İyi Gelecek

Geçmişten bugüne çalışanları için hayata geçirdiği iç iletişim etkinlikleri ve motivasyon eğitimleriyle hayata geçiriyor. Dikkat çeken İbrahim Etem – Menarini, iyi yaşam ihtiyacını tümüyle karşılayacak olan son projesi hayata geçiyor. Programını Actifit iş ortaklığıyla hayata geçiriyor.

İyi Gelecek Programı ile çalışanlar; sosyal, entelektüel, finans, duygusal, ruhsal, fiziksel, mesleki ve çevresel konularda destek bulabiliyor.

Çalışanlar, hem telefon hem de bilgisayar üzerinden Wellbess uygulamasına kolayca ulaşabiliyor. Wellbess uygulaması ile çeşitli içerikler, yarışmalar ve indirimlere kolayca erişebiliyor. Hem ailesi hem de kendisi için de telefon destek hattıyla uzman isimlerden psikolog ve diyetisyen desteğine kolayca ulaşabiliyor.

Logosunda yer alan lotus çiçeğinin saflık ve yenilenme vurgusunu programın geneline yayan Programı, iyi yaşam içeriklerinin yanı sıra kurum içi etkileşimi artıracak kulüp ve etkinlikleri de içerisinde barındırıyor.

Program, heyecan dolu yarışmalar ve sağlık değerlendirmeleri ile çalışanlara daha iyi hissettirirken detaylı ve hedef odaklı kişisel programlarıyla da çalışanlara yeni alışkanlıklar kazandırıyor.

Haber Programı

Haber Programı

Yaşadığınız düzende tüm dünyada her gün olan güncel olaylarla ilgili bilgi almak herkesin hakkıdır.

Bu hakkımızı kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar da illaki bulunmaktadır.

Bunun ilk can alıcı noktası da haberlere doğru kaynaklardan ulaşmaktır.

Haber Programı Yönetimi

Tüm Mesajları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir