Künye
İmtiyaz Sahibi 
Haber Programı Medya ve Aracılık Hizmetleri
Genel Yayın Yönetmeni
Selçuk SOFTA
(selcuksofta[at]gmail.[dot]com)
Müdür Yardımcısı
Murat TAŞKIRAN
(murat.taskiran[at]haberprogrami[dot]com)
Yurtdışı Temsilcisi
Meltem KARAKOYUN
(m_karakoyun[at]hotmail[dot]com)
Spor Müdürü
Sinem ULUDAĞ
(sinem.uludag[at]haberprogrami[dot]com)
Magazin Müdürü
Belen SOFTA
(belen.softa[at]haberprogrami[dot]com
EDİTÖRLER
Hasibe Kaya – ( h.kaya[at]haberprogrami[dot]com )
Sibel Kayra – ( s.kayra[at]haberprogrami[dot]com )
Berin SOFTA – (b.softa[at]haberprogrami[dot]com
GECE EDİTÖRÜ
Yasemin Efe – (y.efe[at]haberprogrami[dot]com)

HUKUK DANIŞMANI

Yalçın Veziroğlu

 

MALİ MÜŞAVİR

Agim Vardarlı

 

Reklam Direktörü

Selçuk SOFTA
(selcuksofta[at]gmail.[dot]com)
Skype: selcuksofta

Adres : İstanbul, Bakırköy, Türkiye

TELEFON

0532 293 74 52

ALTYAPI ve TEMA
WordPress
Darpan Haber Teması

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info[at]haberprogrami[dot]com)
Kurum bültenlerinizi HaberProgrami.Com’ da ücretsiz yayınlayabilirsiniz.
Bülten göndermek için iletişim sayfasını kullanarak bize başvurabilirsiniz, editörlerimiz sizi arayıp gerekli bilgiyi vereceklerdir.
HaberProgrami.com web sitesinde yayınlanan haber, resim, bilgi, belge, metin, video niteliğindeki tüm yazılı ve görsel eserler Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tamamen uygun olarak yayınlanmaktadır.
TC 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ilişkin hükümlerine ve AB Fikri Mülkiyet Hukukuna göre HaberProgrami.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2006 https://haberprogrami.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları https://haberprogrami.com’a aittir.

https://haberprogrami.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile telif hakları korunmaktadır.

Bunlar https://haberprogrami.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

https://haberprogrami.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada ya da aynı sayfada açılır.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. https://haberprogrami.com’da hiç bir bildirim yapmadan, her hangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the https://haberprogrami.com. However, sometimes the https://haberprogrami.com.com uses third parties to process your information.

https://haberprogrami.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://haberprogrami.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the https://haberprogrami.com we sometimes receive personal information about you.

For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the https://haberprogrami.com and its services.

When you use https://haberprogrami.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the https://haberprogrami.com cookies section of our full Privacy Policy.