Soğuk Etkisi İle Fazlalıklardan Kurtulmak Soğuk Lipoliz ile Mümkün!

Soğuk Etkisi İle Fazlalıklardan Kurtulmak Soğuk Lipoliz ile Mümkün!
Bu Haberi Paylaş

Soğuk Etkisi İle Fazlalıklardan Kurtulmak Soğuk Lipoliz ile Mümkün!

Bölgesel kilolarınız, selülitiniz ya da bölgesel yağlanma probleminiz mi var? Bunlardan kurtulmak istiyorsunuz, diyet ve egzersizler işe yaramadı mı? Acı, ağrı ya da cerrahi bir operasyon istemiyor musunuz? O zaman size son teknoloji ürünü olan ve dünyaca bilinen bir yöntem söyleyelim. “Soğuk Lipoliz” Yalnızca sıcaklık değişimi gerçekleştirerek ve yağların yapısını bozarak çalışan bir yöntem olan soğuk lipoliz, yağlardan kurtulmak isteyenlerin ilgi odağı olmaya başladı bile. Alanında uzman olan ve soğuk lipoliz İstanbul uygulayıcısı olan CoolClinic ile coolsculpting olarak da adından söz ettiren yöntem hakkında detaylı bilgiler edindik. İşte bilinmesi gereken tüm detaylar…

 

CooSculpting Nedir?

 

Kısaca söylemek gerekirse yağ hücrelerinin dondurulması olarak bilinen coolsculpting ya da soğuk lipoliz uygulaması, obezlik tanısı koyulmuş olması durumu dışında bölgesel ve fazla yağlardan kurtulmayı sağlamaktadır. Uygulama yapılacak olan bölge özel cihazlar ile ortalama -4 dereceye kadar soğutulur ve yalnızca yağ hücreleri hedef alınarak yani diğer hiçbir hücreye ya da dokuya zarar gelmeyecek şekilde işlemler tamamlanır. Yöntem, ayrıca FDA onaylı olması ve daha ilk seansta bile etkili sonuçlar vermesiyle hızlı bir şekilde kendini duyurmuş ve yönteme başvuranların aldığı başarılı sonuçlar ile daha da çok ün kazanmıştır. Uygulama sonrasında ilk üç aylık periyot sonucunda başarılı sonuçlar gözle görülür hale gelecektir.

 

Coolsculpting Herkese Uygulanır mı?

 

Soğuk lipoliz İstanbul uygulayıcısı olan CoolClinic ile görüşmeler sonucunda uygulamanın kimler için uygun olduğunu kimler için olmadığını da öğrendik. Yöntemin koyduğu ilk kural 18 yaş kuralıdır ve bu yaş altında olan bireyler erişkin sayılmadığından başvurmalarına hak tanınmamaktadır. Ayrıca, şeker hastası olanlara, bebek emzirenlere ve hamile olanlara, böbrek veya karaciğer problemi olanlara, kanser hastalığı ile mücadele edenlere uygulama önerilmemektedir ve uygulama yapılması büyük oranda zararlı olabilmektedir. Bunun dışında Coolsculpting, kilo verme ya da zayıflama yöntemi olmadığından obez tanısı koyulan kişilere de uygulanmamaktadır.

 

Soğuk Etkisi İle Fazlalıklardan Kurtulmak Soğuk Lipoliz ile Mümkün!

 

Bölgesel kilolardan kurtulmanın en etkili ve son teknoloji yolu olan soğuk lipoliz oldukça güvenilir bir yöntem olmasıyla da adını kıs sürede duyurmayı başarmıştır. Dünya tarafından bilinen ve uygulanan bu yöntem ile başarılı sonuçlar kolaylıkla elde edilebilmektedir. Eğer siz de bu yağ ve kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız https://www.coolclinic.com.tr/ web sitesini ziyaret ederek çok daha fazla bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz. Soğuk lipoliz İstanbul temsilcisi olan CoolClinic ile başarılı sonuçlar için iletişim bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

Haber Programı

Haber Programı

Yaşadığınız düzende tüm dünyada her gün olan güncel olaylarla ilgili bilgi almak herkesin hakkıdır.

Bu hakkımızı kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar da illaki bulunmaktadır.

Bunun ilk can alıcı noktası da haberlere doğru kaynaklardan ulaşmaktır.

Haber Programı Yönetimi

Tüm Mesajları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir